TULOKSET 2013

09.12.12 Wattbike Cup, Helsinki 6.6. Ratakilpailut, Helsinki 1.8. Ratakilpailut, Helsinki
09.12.12. Joulun pyöräily, Helsinki        
    7.6. Korson Kriterium 3.4.8. Puruvesiajot
19.12. Wattbike Cup, Kerava 8.6. Keimolan tempo 3.8. ISM tempo
    8.6. Keimolan ajot, Vantaa 3.8. ISM joukkuekilpailu
24.2. Talvi DH Cup 1/3, Tampere 8.6. Fellmannin kortteliajo, Lahti 3.8. Tienoon tempo, Lieto
    9.6. Porvoon ajo 4.8. Lieto maantie
02.03. Wattbike Cup, Imatra 9.6. Habanero XCO, Salo 4.8. ISM maantie
      KK 4 race yhteistulos    
10.3. Kultainen  kampi sisäratakilpailu 9.6. DH Hyvinkää 10.8. Laihian ajo
        10.8. Levi DH
16.3. Talvi DH Cup 2/3, Hamina 13.6. Ratakilpailut, Helsinki 10.8. Kalevan kierros
        11.8. SM kortteli, Porkka kortteli
23.3. Talvi DH Cup 3/3, Kuopio 15.-16.6. SM rata, omnium, Helsinki    
24.3. Wattbike Cup, Kouvola 15.6. Kauhajoki tempo 17.-18.8. SFI:n mestaruuskilpailut
    15.6. DH nappulakumi, Jyväskylä
13.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu 15.6. XCM, Jyväskylä 22.8. Ratakilpailut, Helsinki
14.4. 56. TS kortteli 15.6. BMX, Helsinki    
16.6. Hyypänlaakson ajot, Kauhajoki 24.8. ISM master tempo, Säkylä
21.4. Lattomeri ajo     25.8. ISM master maantie, Säkylä
27.6. Ratakilpailut, Helsinki 25.8. BMX SM ja ISM, Helsinki
27.-28.4. AHH Ajo, Riihimäki 25.8. XCO Vierumäki, Vantaa
    28.6. SM tempo ja joukkuekilpailu, Pori 25.8. DH Hamina
3.-5.5. Naisten kv. etappiajo, Helsinki, Vantaa 29.6. SM maantie, M-18, N-18 ja naiset    
4.5. Lieto XCO, Lieto 29.6. XCM MM, Itävalta 28.-31.8. Latvian M-18 etappiajo
4.-5.5. 20. Satakunnan Ajot, Ulvila 30.6. SM maantie, miehet ja MU23 31.8. SM paritempo, Pori
30.6. DH Cup, Tampere 31.8. Saariselkä MTB
11.5. LUP tempo     1.9. Kaunispää XCO
11.5. Skins MTB, Hyvinkää 04.7. Ratakilpailut, Helsinki 1.9. Tour de Helsinki
11.5. Skins Road, Hyvinkää
11.5. EM Marathon, Saksa 5.-6.7. Tervaetapit ja 4-race kk, Oulu 7.9. Ruskon tempo
    7.9. Messilä DH
16.5. KK ratakilpailu, Helsinki U6 Ruotsi 7.9. Luukin MTB
13.7. Joupiska XCM, Seinäjoki 8.9 Tähtisadeajot
18.5. KK Kortteli, Tampere 14.7. Vaasa XCO, Vaasa    
19.5. Fuji-Pelton GP, Tampere 14.7. Louskun Tempo, Pirkkala 15.9. Pirkka MTB, SM maraton
19.5. Järvikylän tempo, Nivala    
19.5. Pyhäjärven ajot, Säkylä 16.-18.7. EYOF, Hollanti 22.-29.9. MM maantie, Italia
   
25.5. Pyhän tempo, Pelkosenniemi 18.7. Ratakilpailut, Helsinki 29.9. XCM finaali, Hämeenkyrö
26.5. Luoston Kortteli, Sodankylä    
26.5. BMX, Turku 20.7. Alamäkiajon SM, Messilä 5.10. Rokua MTB
26.5. Tarmon maantie; Pori 20.7. SM rata, Helsinki    
    21.7. Maastoajon XCO:n SM ja ISM kilpailu 12.10. VisillaTalot - Continental CC
30.5. Ratakilpailut, Helsinki 21.7. BMX, Lahti 13.10. Kontula cyclocross
21.7. Maantiepyöräilyn EM, Tsekki
        20.10. SM ja ISM Cyclocross, Lieto
    26.7. SM XCE, Hyvinkää    
    26.7. SM rata, 500 m ja 1km 27.10. Wattbike Cup, Lahti
    27.7. PM XCO, Hyvinkää    
    27.7. Alvajärven ympäriajo 30.11. Wattbike Cup, Tampere
    27.7. BMX Cup, Tampere    
    27.7. SM rata, eräajot, aika-ajot 08.12. Joulun Pyöräily
    27.7. DH, Forssa    
    28.7. Peurunka tempo 14.12. Wattbike Cup, Kerava
    28.7. SM rata, ISM rata    
    28.7. PM XCO, Hyvinkää 18.01.2014 Wattbike Cup, Espoo
    28.7. DH, Meri-Teijo