Tulokset 2014

22.2. Wattbike, Imatra 22.6. 3. Leijona GP, Hämeenlinna 23.8. Laihian Tempo
    23.8. Rokua MTB
08.3. Wattbike, Lappeenranta 27.6. SM aika-ajo, Riihimäki 24.8. Pyhäjärven ajot, Säkylä
09.3. KK sisärata, Liikuntamylly 28.6. DH Nilsiä, Tahko 24.8. Korso XCO, Vantaa
28.6. SM maantieajo, Riihimäki 24.8. Peurunka tempo, Laukaa
21.4. Lattomeriajo, Pori 29.6. SM maantie, Riihimäki, M-Elite
        30.8. MTB GreenRace, Taivassalo
26.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu 4.-6.7. Terva-ajot 30.8. Saariselkä MTB Maraton
27.4. TS Kortteliajo 6.7. SM BMX, Helsinki 31.8. Kaunispää XCO
    6.7. Vaasa XCO 31.8. Tour de Helsinki
3.-4.5. 21. Satakunnan ajot        
Etappiajon yhteistulos 11.-13.7. Tervaetapit 6.9. Ruskon Tempo
    12.7. Valkeakoski XCM 6.9. Luukin XCM
10.5. Nurmijärvi MTB 13.7. Valkeakoski XCO 7.9. Satakunnan Rinki, Harjavalta
10.5. Nurmijärvi GP        
9.-11.5. II Naisten kv. etappiajo 17.7. KK ratakilpailu, Helsinki 14.9. BMX cupin finaali, Tampere
    18.7. Rovaniemi SM XCE    
17.5. SM kortteli ja Killin Kaivin GP 19.7. Helsinki SM rata 20.9. XCM SM, Rajamäki
17.5. LUP Tempo 19..-20.7. Rovaniemi SM XCO    
17.5. Lieto XCO 20.7. Rovaniemi SM DH 21.-28.9. MM Maantie
17.5. Järvikylän tempo, Nivala        
18.5. DH kilpailu, Kalpalinna 25.-27.7. Ratapyöräilyn SM ja ISM kilpailut 28.9. XCO cupin finaali, Hyvinkää
18.5. Fuji-Peloton GP 26.7. Joupiska MTB maraton, Seinäjoki    
    26.7. Messilä Bike Weekend DH cup 5.10. XCM cupin finaali, Ylöjärvi
24.5. Pyhän tempo 27.7. Lahti BMX    
25.5. Luoston kortteli     12.10. Kontula cc, Helsinki
25.5. BMX Cup, Turku 2.8. Alvajärven ympäriajo    
24.-25.5. AHH etapiajot 2.8. Harjun tempo 19.10.

SM Cyclocros, Tampere

    3.8. Porvoon kuntoajo    
1.6. Tarmo maantie, Pori 3.8. Puruvesiajo 15.11. Wattbike, Jyväskylä
1.6. Viitasaari XCO 3.8. SM paritempo, Olantempo, Vantaa    
    2.-3.8. PM master, Norja 29.11. Wattbike, Hyvinkää
6.6. Tuusula Kultainen Kampi ajot        
7.6. Fellmannin ajot, Lahti 9.8. Tienoon tempo, Lieto 7.12. Joulun Pyöräily, Helsinki
7.6. Kultainen Kampi Keimolan tempo 9.8. Kalevan Kierroksen pyöräily    
7.6. Kultainen Kampi Keimola maantieajot 9.-10.8. SFI:n mestaruuskilpailut 13.12. Wattbike, Kerava
7.6. PMX Cup 2, Helsinki 10.8. OJ maantieajo, Lieto    
8.6. Kultainen Kampi, Porvoo 10.8. Merida MTB, Hollola    
6.-8.6. Kultainen Kampi junioreiden 4-etapin ajot        
8.6. Porvoo Porvoon ajo 14.8. Ratakilpailut, Helsinki    
8.6. Korso 96, Vantaa    
    16.8. Pyssymäki XCM, Nivala    
13.-14.6.

Ruka GP, Kuusamo

16.8. ISM maantie, Mäntsälä    
14.-15.6. SM rata, omnium, Helsinki 17.8. ISM aika-ajo, Kangasala    
14.6. Kauhajoki Tempo        
14.6. MTB Marathon Laajavuori        
15.6. Hyypänlaakson ajo, Kauhajoki