TULOKSET 2016

06.2. Wattbike cup 9.6. Ratakilpailut, Helsinki 29.-31.7. Ratapyöräilyn SM ja ISM kilpailut, Helsinki
14.2. SM talvi Trial, Tampere 10.6. Ole Wackströmin Muistoajot, Porvoo 30.7. Bike Weekend MTB, Lahti
21.2. Wattbike cup 10.6. Mätäkivi Kriterium, Tuusula 30.7. Alvajärven ympäriajo
28.2. KK ratakilpailu, Liikuntamylly 11.6. Keimolan tempo ja maantie, Vantaa 31.7. Peurunka Tempo, Laukaa
    11.6. Fellmannin ajot, Lahti 6.8. PM BMX, Helsinki
3.3. MM rata, miesten 1 km aika-ajo 11.6. MTB Marathon, Jyväskylä 6.8. Tienoon Tempo, Lieto
12-13.3. SM Omnium, Pietari 12.6. DH Suomi Cup, Porvoo 6.8. Nuorisokortteli, Lieto
    12.6. Porvoon ajot 7.8. Imatra MTB
17.4. Lattomeriajo, Pori 10.-12.6. Kultainen Kampi 4 race 7.8. OJ-Maantieajo, Lieto
23.4. SK Muistoajo, Turku        
24.4. 59. TS-Kortteliajo, Turku 18.-19.6. 23. Satakunnan ajot, Noormarkku 13.8. ISM Tempo, Mäntsälä
30.4. Lieto XCO 18.-19.6. Luoston tempo ja maantie 14.8, DH Cup #4
    18.6. BMX Cup #2. Turku 14.8. ISM Maantie. Mäntsälä
3.5. Ratakilpailut, Helsinki 18.6. Pyssymäki XCM, Nivala    
5.5. Kuusankoski MTB 17.-20.6. Velosport Helsinki GP, Helsinki 20.8. Laihian ajo
7.5. JPH Fysio tempo, Mouhijärvi     21.8. SM kortteli ja SUP nuorisokortteli, Ylöjärvi
7.5. Nurmijärvi GP 22.6. SM tempo, Turku    
7.5. EVOC MTB, Rajamäki     27.8. SM ja ISM XCM, Taivasalo
12.5. Ratakilpailut, Helsinki 30.6. Ratakilpailut, Helsinki 27.8. Pyhäjärvi ajot, Säkylä
13.-15.5. Kv. Naisten etappiajo 2.7. SM BMX, Helsinki 28.8. Velotour, Helsinki
14.5. LUP tempo, Mustio 2.-3.7. SM maantie, Turku 28.8. BMX Cup #3, Tampere
19.5. Ratakilpailut, Helsinki        
21.5. Killin Kaivin GP, Tampere 9.-7.7. Tervaetapit 3.9. Ruskon tempo, Rusko
21.5. Järvikylän tempot, Nivala 9.7. XCO Cup, Valkeakoski    
21.5. BMX Cup #1, Helsinki 10.7. XCM Cup, Valkeakoski 10.9. Hyvinkää XCO
22.5. Rosendahl GP, Tampere     10.-11.9. Syysetapit, Kankaanpää
26.5. Ratakilpailut, Helsinki 16.7. XCO Cup, Seinäjoki 11.9. Hyvinkää XCM
27.-29.5. Tavastia 3-DA, Hyvinkää 16.7. SM rata, Helsinki    
28.5. Tour de Tahko, Kuopio 16.7. SM Trial, Tampere 12.-18.9. EM maantie, Ranska
29.5. Korso 96 MTB, Vantaa 17.7. XCM Cup, Seinäjoki    
        17.9. Luukin XCO, Espoo
5.6. Ilpon tempo, Ulvila 21.7. Ratakilpailut, Helsinki 18.9. DH Cup #5
5.6. DH Suomi Cup, Hamina        
    23.-24.7. Willimies Ajot, Lappeenranta 2.10. Pirkka MTB, Ylöjärvi
    23.7. XCE SM, Korso    
    24.7. XCO SM, Korso 11.-16.10. MM Maantie Qatar
    24.7. DH SM, Pälkäne